Treno | San Tomaso | Pieve Rossa | Intera tratta | Durata | Info |
---|---|---|---|---|---|
Treno Regionale 90194 | 19:37 | Reggio Emilia (19:17) -> Guastalla (20:12) | 23 h 57 min | ? | |
Bus Sostitutivo B5710 | 20:18 | Reggio Emilia (19:45) -> Bagnolo In Piano (20:13) | 23 h 58 min | ? | |
Treno Regionale 90174 | 08:38 | Rimini Viserba (08:11) -> San Bernardino (08:55) | 23 h 57 min | ? | |
Treno Regionale 90173 | 08:24 | 08:27 | Guastalla (08:00) -> REGGIO S.LAZZARO (08:52) | 3 min | ? |
Treno Regionale 90177 | 12:54 | 12:56 | Guastalla (12:28) -> REGGIO S.LAZZARO (13:19) | 2 min | ? |
Treno Regionale 90182 | 14:40 | Rimini Viserba (14:14) -> San Bernardino (14:58) | 23 h 57 min | ? | |
Bus Sostitutivo 95714 | 05:47 | Reggio Emilia (05:14) -> Bagnolo In Piano (05:42) | 23 h 57 min | ? | |
Bus Sostitutivo 95702 | 13:29 | Reggio Emilia (13:00) -> Reggio Calabria Santa Caterina (13:05) | 23 h 57 min | ? | |
Treno Regionale 90185 | 17:14 | 17:17 | Guastalla (16:46) -> REGGIO S.LAZZARO (17:40) | 3 min | ? |
Treno Regionale 90175 | 11:26 | 11:29 | Guastalla (11:01) -> REGGIO S.LAZZARO (11:53) | 3 min | ? |
Treno Regionale 90178 | 12:31 | Rimini Viserba (12:08) -> San Bernardino (12:52) | 23 h 57 min | ? | |
Treno Regionale 90172 | 07:09 | Reggio Emilia (06:47) -> San Bernardino (07:30) | 23 h 57 min | ? | |
Bus Sostitutivo B5700 | 09:29 | Reggio Emilia (09:00) -> Guastalla (09:55) | 23 h 58 min | ? | |
Treno Regionale 90184 | 16:03 | Reggio Emilia (15:44) -> Bagnolo Soave (16:00) | 23 h 57 min | ? | |
Treno Regionale 90186 | 16:48 | Reggio Emilia (16:30) -> San Bernardino (17:10) | 23 h 57 min | ? | |
Treno Regionale 90171 | 07:33 | 07:35 | Guastalla (07:10) -> REGGIO S.LAZZARO (07:58) | 2 min | ? |
Bus Sostitutivo 95708 | 19:29 | Reggio Emilia (19:00) -> Reggio Stadio (19:12) | 23 h 57 min | ? |
© 2023 Virail All Rights Reserved.