Fermate | Arrivo | Partenza | Binario |
---|---|---|---|
SIBARI | 03:24 | - | |
Villapiana | 03:28 | - | |
Villapiana Lido | 03:30 | - | |
TREBISACCE | 03:36 | - | |
Amendolara-Oriolo | 03:45 | - | |
Roseto-Capo Spulico | 03:51 | - | |
Monte Giordano | 03:59 | - | |
Rocca Imperiale | 04:09 | - | |
Nova Siri-Rotondella | 04:18 | - | |
Policoro-Tursi | 04:28 | - | |
Scanzano Jonico | 04:35 | - | |
Marconia | 04:42 | - | |
Metaponto | 04:51 | - | |
Ginosa | 05:04 | - | |
Castellaneta Marina | 05:11 | - | |
Palagiano-Chiatona | 05:20 | - | |
Taranto | 05:40 | - |
© 2023 Virail All Rights Reserved.